Co je nového?

první stránkapředchozí stránka   12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | ...z 19   další stránkaposlední stránka   161 - 170 celkem záznamů184

BAVÍ NÁS, BAVIT SE S VÁMI!

31.07.2012 - I v létě Vás bavíme na akcích v regionu a nezalekneme se ani táborové diskotéky nebo fotbalového turnaje, mrkněte na videa ,-) celá zpráva »

LÉTO V PLNÉM PROUDU

16.07.2012 - S letními akcemi se rozthl pytel, pořád jsme někde v terénu, mrkněte.. celá zpráva »

PRVNÍ LETNÍ VÍKEND ZA NÁMI

PRVNÍ LETNÍ VÍKEND ZA NÁMI

25.06.2012 - Podle kalenáře oficiálně začalo léto a naše agentura má na kontě další úspěšné akce a spokojené klienty. Posuďte sami.. celá zpráva »

LETNÍ MARATON AKCÍ V PLNÉM PROUDU

21.06.2012 - Je to tady! Festivaly, koncerty, dny dětí, firemní akce, je toho "tů mač", posuďte sami :-) celá zpráva »

KLUCI V AKCI

KLUCI V AKCI

05.06.2012 - První červnový víkend byl nabitý svatebními oslavami, dobrým jídlem i dobrou muzikou...
celá zpráva »

DALŠÍ NABITÝ VÍKEND ZA NÁMI

28.05.2012 - I poslední květnový víkend jsme Vás bavili na nejrůznějších akcích v regionu... celá zpráva »

MS v ledním hokeji 2012

MS v ledním hokeji 2012

21.05.2012 - O víkendu jsme na olomouckém Horním náměstí fandili české reprezentaci celá zpráva »

XI. ročník Sportovního setkání mládeže partnerských měst

XI. ročník Sportovního setkání mládeže partnerských měst

19.05.2012 - V sobotu 19.5. 2012 se ve Šternberku sportovalo a 106 a my jsme u toho nemohli chybět! celá zpráva »

Oslavili jsme se Sigmou pohár!!

Oslavili jsme se Sigmou pohár!!

14.05.2012 - Sigma dovezla na Hanou pohár a my jsme u toho samozřejmě nemohli chybět.. celá zpráva »

MČR Dračích lodí v Kojetíně a další akce ..

30.04.2012 - Super akce, super počasí, super video, posuďte sami ,-) celá zpráva »

první stránkapředchozí stránka   12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | ...z 19   další stránkaposlední stránka   161 - 170 celkem záznamů184
Média

Rádi Vám pomůžeme v oblasti médií! Naplánujeme pro Vás účinnou reklamní kampaň a natočíme poutavé a nápadité reklamní spoty. Naše zkušenosti v médiích umíme i předat. Připravíme Vám plnohodnotné školení v mediální oblasti, která Vás zajímá. Poradíme Vám s tvorbou playlistů, programové náplně Vašeho média či s organizací média.

Firemní akce

Vytvoříme pro Vaši firmu akci podle Vašich představ! Společenský večer, den otevřených dveří, moderovaná diskuse… To, a mnohem více umíme připravit. Máme pro Vás moderátory na míru. Zajistíme Vám umělce. Na našich ramenou můžete nechat produkci i program akce. Váš významný den bude originální a nezapomenutelný.

Soukromé akce

Jedinečnou párty, svatbu, o které se bude vyprávět široko daleko, nebo slavnost pro Vaše blízké s parádním programem – to pro Vás s radostí připraví Forsberg Agency. Zajistíme Vám DJ’s, živou kapelu, VIP osobnosti, profesionální baviče a umělce, kouzelníky, klauny a spoustu dalšího. Postaráme se o úplné i částečné zajištění akce, která díky tomu bude legendární!

Osobní a profesní rozvoj

Povzneste sebe i svůj pracovní kolektiv. My Vám pomůžeme. Naši lektoři zlepší Váš mluvní a psaný projev. Na našich rétorických cvičeních si vylepšíte Váš celkový řečnický výraz. Zajistíme Vám firemní i individuální školení. Rádi stmelíme Váš pracovní kolektiv nápaditým teambuildingem. Poznejte s našimi animátory, co všechno dokáže Váš tým, když spojíte síly!

Doplňkové služby

I kdybyste chtěli jen samostatný zábavní prvek na Vaši akci, s radostí Vám ho zajistíme. Součástí Vaší akce může být např. ohňostroj, videomapping, mažoretky, karaoke show, barmanská show a další doplňkové služby. Dovezeme Vám a připravíme catering, stany, pódium, osvětlení, atrakce a program pro děti. Baví nás bavit Vás.

Hvězdy a umělci

Můžete se spolehnout, že na Vaši akci přivedeme známé herce, zpěváky a umělce. Zvyšte prestiž Vaší akce! Stačí nás kontaktovat a dohodneme se. Baví nás bavit Vás.

Diskotéky

Záruka večera plného hudby a zábavy, to je Forsberg Agency. Připravíme pro Vás pravidelné i mimořádné diskotéky ve Vašem klubu či kulturním domě. Hudební akce produkujeme i open air – pod širým nebem. Mrkněte se do naší fotogalerie na fotky z našich akcí.

facebook poslat odkaz na toto video emailem
© ESMEDIA Interactive