Diskotéky

 

Naše DJs aktuálně uvidíte a usylšíte v těchto partnerských klubech:

 

 

Několik let zajišťujeme úspěšné programy pro diskotéky, kluby, kulturní domy nebo open-air akce. Zde je krátký výčet našich programových balíčků.

Procházka pamětí LIVE

Chcete originální a jedinečnou oldies party? Pak je tu speciální diskotéka "PP LIVE"!

Filmová párty

Filmová party! Uslyšíte hity ze známých zahraničních filmů! Například: Hříšný tanec, Pomáda, Diskopříběh, Top Gun, Pulp Fiction, Blade, Rocky, Piráti z Karibiku, Rychle a zběsile, Lets Dance, Chicago, Moulin Rouge, Burlesque, Honey, Muzikál ze střední, Láska Nebeská, Madagaskar, Shrek a další. Na přání i songy z pohádek. Filmové kostýmy vítány!

 

Hitparáda Top 25 Live

Živě aktuální kolo rádiové hitparády.

Seznamka live

Seznamovací párty. Vaše vzkazy, inzeráty, vyznání lásky součástí diskotéky.

Facebook party

Potvrď svoji účast na Facebooku, pozvi svoje kamarády a bavit se jdeš zdarma. Speciální nabídka drinků pro facebookové fanoušky.

Pyžamová párty

Součástí akce jsou soutěže a vyhlášení titulů Miss Pyžamo, Retro noční košile a Sexy Pyžamo. Speciální večerníčkové songy na přání

NOC s MICHALEM DAVIDEM

aneb DISKOPŘÍBEH ve vašem klubu (hity od Michala Davida). Dobová móda, doplňky, drinky. Viz PP Live

Na Vaši akci pozveme širokou veřejnost prostřednictvím našich webů, facebooku a prostřednictvím partnerské rozhlasové stanice Rádia Haná.

 

Dále jsme schopni zajistit akce tohoto typu:

 

Neváhejte se na nás obrátit s jakýmkoliv dalším "diskopřáním"

Diskotéky

Záruka večera plného hudby a zábavy, to je Forsberg Agency. Připravíme pro Vás pravidelné i mimořádné diskotéky ve Vašem klubu či kulturním domě. Hudební akce produkujeme i open air – pod širým nebem. Mrkněte se do naší fotogalerie na fotky z našich akcí.

facebook poslat odkaz na toto video emailem
© ESMEDIA Interactive