Firemní akce

Originální kombinace atraktivního programu a smysl pro jedinečnost a každý detail. To je koncepce každé akce, kterou pro své klienty připravujeme. Jsme přesvědčeni, že naše dlouhodobé zkušenosti spolu s novými kreativními prvky budou zárukou spokojenosti pro Vás i pro návštěvníky Vaší akce.

 

Den otevřených dveří, firemní setkání, konference, event, večírek či klientské setkání. Pro přední regionální, národní i mezinárodní společnosti připravujeme efektivně a komplexně již několik let akce s maximální mírou individuality.

 

Pro Vaši malou, střední i velkou firmu zajistíme nejen profesionální moderátory s aparaturou, ale také kompletní doprovodný program vč. populárních osobností z ČR či zahraničí. Díky sesterské společnosti Radio Haná s námi spolupracují přes 20 let největší hudební vydavatelé, producenti a umělci.

Rádi připravíme komplexní návrh akce pro Vaši společnost vč. všech důležitých povolení (OSA, zábor plochy, hygiena, dopravní značení).

Zajistíme catering, stany, atrakce a program pro děti. Sledujte prosím pravidelně naši fotogalerii či Facebook, kde pravidelně aktualizujeme foto a video z našich uskutečněných akcí.

 

Referenční akce (full servis):

 

 

V případě zájmu nás neváhejte kontaktovat, připravíme Vám originální nabídku přímo pro Vaši akci.

 

Baví nás, bavit vás.

Firemní akce

Zajistíme produkci pro Vaši svatbu. V nabídce máme profesionální moderátory a DJ´, živé kapely, VIP osobnosti, profesionální baviče, či umělce a řadu dalších doprovodných programů. Váš významný den bude originální a nezapomenutelný.

facebook poslat odkaz na toto video emailem
© ESMEDIA Interactive