Firemní akce

Originální kombinace atraktivního programu a smysl pro jedinečnost a každý detail. To je koncepce každé akce, kterou pro své klienty připravujeme. Jsme přesvědčeni, že naše dlouhodobé zkušenosti spolu s novými kreativními prvky budou zárukou spokojenosti pro Vás i pro návštěvníky Vaší akce.

 

Den otevřených dveří, firemní setkání, konference, event, večírek či klientské setkání. Pro přední regionální, národní i mezinárodní společnosti připravujeme efektivně a komplexně již několik let akce s maximální mírou individuality.

 

Pro Vaši malou, střední i velkou firmu zajistíme nejen profesionální moderátory s aparaturou, ale také kompletní doprovodný program vč. populárních osobností z ČR či zahraničí. Díky sesterské společnosti Radio Haná s námi spolupracují přes 20 let největší hudební vydavatelé, producenti a umělci.

Rádi připravíme komplexní návrh akce pro Vaši společnost vč. všech důležitých povolení (OSA, zábor plochy, hygiena, dopravní značení).

Zajistíme catering, stany, atrakce a program pro děti. Sledujte prosím pravidelně naši fotogalerii či Facebook, kde pravidelně aktualizujeme foto a video z našich uskutečněných akcí.

 

Referenční akce (full servis):

 

 

V případě zájmu nás neváhejte kontaktovat, připravíme Vám originální nabídku přímo pro Vaši akci.

 

Baví nás, bavit vás.

Firemní akce

Vytvoříme pro Vaši firmu akci podle Vašich představ! Společenský večer, den otevřených dveří, moderovaná diskuse… To, a mnohem více umíme připravit. Máme pro Vás moderátory na míru. Zajistíme Vám umělce. Na našich ramenou můžete nechat produkci i program akce. Váš významný den bude originální a nezapomenutelný.

facebook poslat odkaz na toto video emailem
© ESMEDIA Interactive