Slavnost vína 2017 (klikněte zde)

30.10.2017

 


Společenský večer s bohatým doprovodným programem za účasti známých tváří, na kterém vás čekají desítky druhů vín od prestižních moravských vinařů a ta nejlepší grastronomie formou bufetu. 

Těšit se můžete na Marka Vašuta, Janka Ledeckého, kapelu Kolorez, cimbálovku, Djs Radia Haná, povídání o víně a spoustu dalšího. 

Více info a vstupenky na www.slavnostvina.cz

Partneři akce:

Hlavní partneři

Samohýl Motor  AUDI  GEMO Olympia Olomouc
 

 

Podporovatelé

marcianovi ids  RAXI 

 

Pořadatelé

Rádio haná  Forsberg agency  NH Olomouc

 

Partneři

Harryservis  Kimberlit  Lékarna AVE G-Centrum JUTA Farmak Gastrodřevostavby POOR Pearl design OHLŽS LEKSYS Auto Rolný Staves Kooperativa Olomouc Vápenka Vitošov  Vína z Moravy vína z Čech Windmoller Olomoucký kraj ZD Senice

 

Mediální partneři

Olomoucká drbna AB centre ARES Signum Premiere Cinemas OL4YOU REJTV Morava Deník Nejlepší adresa

 

 


« zpět
Média

Rádi Vám pomůžeme v oblasti médií! Naplánujeme pro Vás účinnou reklamní kampaň a natočíme poutavé a nápadité reklamní spoty. Naše zkušenosti v médiích umíme i předat. Připravíme Vám plnohodnotné školení v mediální oblasti, která Vás zajímá. Poradíme Vám s tvorbou playlistů, programové náplně Vašeho média či s organizací média.

Firemní akce

Vytvoříme pro Vaši firmu akci podle Vašich představ! Společenský večer, den otevřených dveří, moderovaná diskuse… To, a mnohem více umíme připravit. Máme pro Vás moderátory na míru. Zajistíme Vám umělce. Na našich ramenou můžete nechat produkci i program akce. Váš významný den bude originální a nezapomenutelný.

Soukromé akce

Jedinečnou párty, svatbu, o které se bude vyprávět široko daleko, nebo slavnost pro Vaše blízké s parádním programem – to pro Vás s radostí připraví Forsberg Agency. Zajistíme Vám DJ’s, živou kapelu, VIP osobnosti, profesionální baviče a umělce, kouzelníky, klauny a spoustu dalšího. Postaráme se o úplné i částečné zajištění akce, která díky tomu bude legendární!

Osobní a profesní rozvoj

Povzneste sebe i svůj pracovní kolektiv. My Vám pomůžeme. Naši lektoři zlepší Váš mluvní a psaný projev. Na našich rétorických cvičeních si vylepšíte Váš celkový řečnický výraz. Zajistíme Vám firemní i individuální školení. Rádi stmelíme Váš pracovní kolektiv nápaditým teambuildingem. Poznejte s našimi animátory, co všechno dokáže Váš tým, když spojíte síly!

Doplňkové služby

I kdybyste chtěli jen samostatný zábavní prvek na Vaši akci, s radostí Vám ho zajistíme. Součástí Vaší akce může být např. ohňostroj, videomapping, mažoretky, karaoke show, barmanská show a další doplňkové služby. Dovezeme Vám a připravíme catering, stany, pódium, osvětlení, atrakce a program pro děti. Baví nás bavit Vás.

Hvězdy a umělci

Můžete se spolehnout, že na Vaši akci přivedeme známé herce, zpěváky a umělce. Zvyšte prestiž Vaší akce! Stačí nás kontaktovat a dohodneme se. Baví nás bavit Vás.

Diskotéky

Záruka večera plného hudby a zábavy, to je Forsberg Agency. Připravíme pro Vás pravidelné i mimořádné diskotéky ve Vašem klubu či kulturním domě. Hudební akce produkujeme i open air – pod širým nebem. Mrkněte se do naší fotogalerie na fotky z našich akcí.

facebook poslat odkaz na toto video emailem
© ESMEDIA Interactive