Slavnost vína 2017 (klikněte zde)

30.10.2017

 


Společenský večer s bohatým doprovodným programem za účasti známých tváří, na kterém vás čekají desítky druhů vín od prestižních moravských vinařů a ta nejlepší grastronomie formou bufetu. 

Těšit se můžete na Marka Vašuta, Janka Ledeckého, kapelu Kolorez, cimbálovku, Djs Radia Haná, povídání o víně a spoustu dalšího. 

Více info a vstupenky na www.slavnostvina.cz

Partneři akce:

Hlavní partneři

Samohýl Motor  AUDI  GEMO Olympia Olomouc
 

 

Podporovatelé

marcianovi ids  RAXI 

 

Pořadatelé

Rádio haná  Forsberg agency  NH Olomouc

 

Partneři

Harryservis  Kimberlit  Lékarna AVE G-Centrum JUTA Farmak Gastrodřevostavby POOR Pearl design OHLŽS LEKSYS Auto Rolný Staves Kooperativa Olomouc Vápenka Vitošov  Vína z Moravy vína z Čech Windmoller Olomoucký kraj ZD Senice

 

Mediální partneři

Olomoucká drbna AB centre ARES Signum Premiere Cinemas OL4YOU REJTV Morava Deník Nejlepší adresa

 

 


« zpět
Média

Hledáte pomoc v oblasti médií? Naplánujeme Vám reklamní kampaň, zajistíme natočení reklamních spotů. Nabízíme poradenství ohledně playlistů a programové náplně pro FM či internetová rádia. Nabízíme rovněž řadu školení v mediální oblasti.

Firemní akce

Zajistíme produkci pro Vaši svatbu. V nabídce máme profesionální moderátory a DJ´, živé kapely, VIP osobnosti, profesionální baviče, či umělce a řadu dalších doprovodných programů. Váš významný den bude originální a nezapomenutelný.

Soukromé akce

Zajistíme produkci Vaší soukromé akce. V nabídce máme profesionální moderátory a DJ's, živé kapely, VIP osobnosti, profesionální baviče, či umělce a řadu dalších doprovodných programů. Váš významný den bude originální a nezapomenutelný.

Osobní a profesní rozvoj

Chcete zlepšit svůj mluvní projev? Chtěli byste ve Vaší firmě posílit týmového ducha, stmelovat kolektiv a budovat efektivní spolupráci? Chcete zpestřit Váš firemní večírek či víkend? Zajistíme Vám firemní i individuální školení pod vedením kvalifikovaných lektorů přímo na míru.

Doplňkové služby

Zajistíme program akce dle Vašich představ. Součástí akce může být např. ohňostroj, videomapping, mažoretky, karaoke show, barmanská show a další doplňkové služby. Zajistíme catering, stany, atrakce a program pro děti. Baví nás, bavit Vás.

Umělci

Herci, konferenciéři, známé tváře z televizní obrazovky. Zajistíme nejoblíbenější umělce pro Vaši akce! Baví nás, bavit Vás.

Diskotéky

Zajistíme diskotéky v klubu, kulturním domě, nebo v přírodním areálu. Mrkněte se do fotogalerie na některé fotky za našich akcí.

facebook poslat odkaz na toto video emailem
© ESMEDIA Interactive