Slavnost vína - Jaké to bylo?

13.11.2017


« zpět
Média

Hledáte pomoc v oblasti médií? Naplánujeme Vám reklamní kampaň, zajistíme natočení reklamních spotů. Nabízíme poradenství ohledně playlistů a programové náplně pro FM či internetová rádia. Nabízíme rovněž řadu školení v mediální oblasti.

Firemní akce

Zajistíme produkci pro Vaši svatbu. V nabídce máme profesionální moderátory a DJ´, živé kapely, VIP osobnosti, profesionální baviče, či umělce a řadu dalších doprovodných programů. Váš významný den bude originální a nezapomenutelný.

Soukromé akce

Zajistíme produkci Vaší soukromé akce. V nabídce máme profesionální moderátory a DJ's, živé kapely, VIP osobnosti, profesionální baviče, či umělce a řadu dalších doprovodných programů. Váš významný den bude originální a nezapomenutelný.

Osobní a profesní rozvoj

Chcete zlepšit svůj mluvní projev? Chtěli byste ve Vaší firmě posílit týmového ducha, stmelovat kolektiv a budovat efektivní spolupráci? Chcete zpestřit Váš firemní večírek či víkend? Zajistíme Vám firemní i individuální školení pod vedením kvalifikovaných lektorů přímo na míru.

Doplňkové služby

Zajistíme program akce dle Vašich představ. Součástí akce může být např. ohňostroj, videomapping, mažoretky, karaoke show, barmanská show a další doplňkové služby. Zajistíme catering, stany, atrakce a program pro děti. Baví nás, bavit Vás.

Umělci

Herci, konferenciéři, známé tváře z televizní obrazovky. Zajistíme nejoblíbenější umělce pro Vaši akce! Baví nás, bavit Vás.

Diskotéky

Zajistíme diskotéky v klubu, kulturním domě, nebo v přírodním areálu. Mrkněte se do fotogalerie na některé fotky za našich akcí.

facebook poslat odkaz na toto video emailem
© ESMEDIA Interactive