Zabušíme na život s Katapultem!

14.6.2017

Jen hlupák by váhal! Zabušíme na život s Katapultem!

Tohle bude nezapomenutelný zážitek pro každého srdcového rockera. Více jak tři hodiny poctivého hoblování legendy českého rocku Oldy Říhy a jeho Kaťáků, to je unikátní koncert - KLADIVO NA ŽIVOT. 2. července spolu v Náměšti na Hané na Olomoucku zavzpomínáme na 42 letou kariéru kapely Katapult.

Uslyšíme a zahulákáme si přes 30 prověřených pecek, mezi kterými nebudou chybět Hlupák váhá, Až, Někdy příště a další. Koncert KLADIVO NA ŽIVOT je navíc parádní příležitost, jak dát nadýchnout rockové atmosféry našim mlaďochům, protože děcka do 12 let mají vstup zadarmo,” přibližuje koncert Kaťáků za pořadatele ředitel agentury Forsberg Marek Berger.

Koncert Katapultu KLADIVO NA ŽIVOT vás dostane jedinečnou atmosférou. Kapela zahraje na dvou scénách na jednom jevišti a z repráků uslyšíme oblíbené pecky v aranžmá dobového zvuku. Kapela navíc zazáří ve vymakaném scénickém nasvícení. Koncert Katapultu KLADIVO NA ŽIVOT je zároveň podporou nové stejnojmenné desky a videoklipu, který zrovna kapela pouští do světa.

Více informací na:

www.katapult.cz

www.namestnahane.cz

www.forsberg.cz

www.radiohana.cz

www.facebook.com/events/1717321514950669

Koncert KLADIVO NA ŽIVOT

2. červenec v 18:00–21:00

Náměšť na hané

250 Kč - Vstupné (předprodej) / Open Air

děti do 12-ti let zdarma

Vstupenky zakoupíte na:

 


« zpět
Média

Hledáte pomoc v oblasti médií? Naplánujeme Vám reklamní kampaň, zajistíme natočení reklamních spotů. Nabízíme poradenství ohledně playlistů a programové náplně pro FM či internetová rádia. Nabízíme rovněž řadu školení v mediální oblasti.

Firemní akce

Zajistíme produkci pro Vaši svatbu. V nabídce máme profesionální moderátory a DJ´, živé kapely, VIP osobnosti, profesionální baviče, či umělce a řadu dalších doprovodných programů. Váš významný den bude originální a nezapomenutelný.

Soukromé akce

Zajistíme produkci Vaší soukromé akce. V nabídce máme profesionální moderátory a DJ's, živé kapely, VIP osobnosti, profesionální baviče, či umělce a řadu dalších doprovodných programů. Váš významný den bude originální a nezapomenutelný.

Osobní a profesní rozvoj

Chcete zlepšit svůj mluvní projev? Chtěli byste ve Vaší firmě posílit týmového ducha, stmelovat kolektiv a budovat efektivní spolupráci? Chcete zpestřit Váš firemní večírek či víkend? Zajistíme Vám firemní i individuální školení pod vedením kvalifikovaných lektorů přímo na míru.

Doplňkové služby

Zajistíme program akce dle Vašich představ. Součástí akce může být např. ohňostroj, videomapping, mažoretky, karaoke show, barmanská show a další doplňkové služby. Zajistíme catering, stany, atrakce a program pro děti. Baví nás, bavit Vás.

Umělci

Herci, konferenciéři, známé tváře z televizní obrazovky. Zajistíme nejoblíbenější umělce pro Vaši akce! Baví nás, bavit Vás.

Diskotéky

Zajistíme diskotéky v klubu, kulturním domě, nebo v přírodním areálu. Mrkněte se do fotogalerie na některé fotky za našich akcí.

facebook poslat odkaz na toto video emailem
© ESMEDIA Interactive