Produkce pro Ernst and Young - Podnikatel Roku 2011 Klientské večírky v partnerském restaurantu Taboo Olomouc Mediální partnerství Michal David Olomouc 2011 Mediální partnerství na Litovelském otvíráku 2011 Stenley Cup Šterberk 2011 LBBV Bank firemní event 2011 Produkce MČR v Atletice Vyškov 2010 Mercedes Centrum Moravia Olomouc Event 2011 Mediální partnerství Suzzane Vega Olomouc 2011 Svatební veletrh Kroměříž 2011 7 a půl Fest 2011 Trénink se Sigmou mezi paneláky 2011 Promo Zubr náměstí Olomouc 2011 Event Olympia Olomouc 2011 No Name a Pepin z Hané - Křest CD 2010 Akce Dortová bitva Olomouc 2011 Dětský den Olomouc 2011 Noc rytířů - Výstaviště Přerov 2011 Jízda králů 2011 Koncert Stracené ráj Olomouc 2010 Mezinárodní turnaj v kickboxu RCO Olomouc- mediální partnerství Zahrada 2011 mediální partnerství FashionSHOW Skipark Červená Voda

« zpět
Média

Rádi Vám pomůžeme v oblasti médií! Naplánujeme pro Vás účinnou reklamní kampaň a natočíme poutavé a nápadité reklamní spoty. Naše zkušenosti v médiích umíme i předat. Připravíme Vám plnohodnotné školení v mediální oblasti, která Vás zajímá. Poradíme Vám s tvorbou playlistů, programové náplně Vašeho média či s organizací média.

Firemní akce

Vytvoříme pro Vaši firmu akci podle Vašich představ! Společenský večer, den otevřených dveří, moderovaná diskuse… To, a mnohem více umíme připravit. Máme pro Vás moderátory na míru. Zajistíme Vám umělce. Na našich ramenou můžete nechat produkci i program akce. Váš významný den bude originální a nezapomenutelný.

Soukromé akce

Jedinečnou párty, svatbu, o které se bude vyprávět široko daleko, nebo slavnost pro Vaše blízké s parádním programem – to pro Vás s radostí připraví Forsberg Agency. Zajistíme Vám DJ’s, živou kapelu, VIP osobnosti, profesionální baviče a umělce, kouzelníky, klauny a spoustu dalšího. Postaráme se o úplné i částečné zajištění akce, která díky tomu bude legendární!

Osobní a profesní rozvoj

Povzneste sebe i svůj pracovní kolektiv. My Vám pomůžeme. Naši lektoři zlepší Váš mluvní a psaný projev. Na našich rétorických cvičeních si vylepšíte Váš celkový řečnický výraz. Zajistíme Vám firemní i individuální školení. Rádi stmelíme Váš pracovní kolektiv nápaditým teambuildingem. Poznejte s našimi animátory, co všechno dokáže Váš tým, když spojíte síly!

Doplňkové služby

I kdybyste chtěli jen samostatný zábavní prvek na Vaši akci, s radostí Vám ho zajistíme. Součástí Vaší akce může být např. ohňostroj, videomapping, mažoretky, karaoke show, barmanská show a další doplňkové služby. Dovezeme Vám a připravíme catering, stany, pódium, osvětlení, atrakce a program pro děti. Baví nás bavit Vás.

Hvězdy a umělci

Můžete se spolehnout, že na Vaši akci přivedeme známé herce, zpěváky a umělce. Zvyšte prestiž Vaší akce! Stačí nás kontaktovat a dohodneme se. Baví nás bavit Vás.

Diskotéky

Záruka večera plného hudby a zábavy, to je Forsberg Agency. Připravíme pro Vás pravidelné i mimořádné diskotéky ve Vašem klubu či kulturním domě. Hudební akce produkujeme i open air – pod širým nebem. Mrkněte se do naší fotogalerie na fotky z našich akcí.

facebook poslat odkaz na toto video emailem