Co je nového?

první stránkapředchozí stránka   15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | ...z 20   další stránkaposlední stránka   191 - 196 celkem záznamů196

DALŠÍ TÝDEN ZA NÁMI

19.03.2012 - Ani tenhle týden jsme nezaháleli, úspěšně máme za sebou hned 5 akcí! celá zpráva »

POŘÁD SE NĚCO DĚJE

11.03.2012 - Máme za sebou opět akcemi nabitý týden. Mira Karásek hrál ve středu 7.3. na Ples Party v RCO v Olomouci a o víkendu desky roztáčel ještě dvakrát- pátek Narozeninová párty v prostějovském Simetrixu , sobota Ples KMOTR – Masna Kroměříž. Víkendový double si dal i Lukáš Kobza. V pátek to rozparádil ve Faustu a sobotní večer a noc hrál v Otaslavicích. Meex Olomouc opět roztančil Marek Berger a další moderátoři Rádia Haná mají za sebou tradiční víkendové vysílání. celá zpráva »

NAROZENINOVÁ OSLAVA RÁDIA HANÁ

NAROZENINOVÁ OSLAVA RÁDIA HANÁ

24.01.2012 - Největší společenská akce roku je za námi. Rádio Haná slavilo 20. narozeniny celá zpráva »

FASHION SHOW Skipark Červená voda

07.01.2012 - Rozjet to umíme pořádně i na svahu. Lukáš Kobza tentokrát moderoval Fashion show ve SKIPARKU Červená voda a bylo se opravdu na co dívat. celá zpráva »

FIREMNÍ a XMAS VEČÍRKY

17.12.2011 - Ani před Vánocemi nezahálíme. Organizujeme pro vás Xmas večírky a firemní eventy. celá zpráva »

POŘÁD SE NĚCO DĚJE

11.12.2011 - Je za námi perný víkend. Děkujeme za účast na našich akcích. Marek Berger byl ve čtvrtek na akci Live Telecom v Praze, Lukáš měl triple maraton čtvrtek Faust, pátek ples Litovel a včera/dnes diskotéka v Prostějově Disco Morava. Mirek Karásek se "lečí" po výborné akci na Sladech v Kroměříži a ostatní moderátoři mají za sebou vysílací víkend. celá zpráva »

první stránkapředchozí stránka   15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | ...z 20   další stránkaposlední stránka   191 - 196 celkem záznamů196
Média

Rádi Vám pomůžeme v oblasti médií! Naplánujeme pro Vás účinnou reklamní kampaň a natočíme poutavé a nápadité reklamní spoty. Naše zkušenosti v médiích umíme i předat. Připravíme Vám plnohodnotné školení v mediální oblasti, která Vás zajímá. Poradíme Vám s tvorbou playlistů, programové náplně Vašeho média či s organizací média.

Firemní akce

Vytvoříme pro Vaši firmu akci podle Vašich představ! Společenský večer, den otevřených dveří, moderovaná diskuse… To, a mnohem více umíme připravit. Máme pro Vás moderátory na míru. Zajistíme Vám umělce. Na našich ramenou můžete nechat produkci i program akce. Váš významný den bude originální a nezapomenutelný.

Soukromé akce

Jedinečnou párty, svatbu, o které se bude vyprávět široko daleko, nebo slavnost pro Vaše blízké s parádním programem – to pro Vás s radostí připraví Forsberg Agency. Zajistíme Vám DJ’s, živou kapelu, VIP osobnosti, profesionální baviče a umělce, kouzelníky, klauny a spoustu dalšího. Postaráme se o úplné i částečné zajištění akce, která díky tomu bude legendární!

Osobní a profesní rozvoj

Povzneste sebe i svůj pracovní kolektiv. My Vám pomůžeme. Naši lektoři zlepší Váš mluvní a psaný projev. Na našich rétorických cvičeních si vylepšíte Váš celkový řečnický výraz. Zajistíme Vám firemní i individuální školení. Rádi stmelíme Váš pracovní kolektiv nápaditým teambuildingem. Poznejte s našimi animátory, co všechno dokáže Váš tým, když spojíte síly!

Doplňkové služby

I kdybyste chtěli jen samostatný zábavní prvek na Vaši akci, s radostí Vám ho zajistíme. Součástí Vaší akce může být např. ohňostroj, videomapping, mažoretky, karaoke show, barmanská show a další doplňkové služby. Dovezeme Vám a připravíme catering, stany, pódium, osvětlení, atrakce a program pro děti. Baví nás bavit Vás.

Hvězdy a umělci

Můžete se spolehnout, že na Vaši akci přivedeme známé herce, zpěváky a umělce. Zvyšte prestiž Vaší akce! Stačí nás kontaktovat a dohodneme se. Baví nás bavit Vás.

Diskotéky

Záruka večera plného hudby a zábavy, to je Forsberg Agency. Připravíme pro Vás pravidelné i mimořádné diskotéky ve Vašem klubu či kulturním domě. Hudební akce produkujeme i open air – pod širým nebem. Mrkněte se do naší fotogalerie na fotky z našich akcí.

facebook poslat odkaz na toto video emailem