Diskotéky

 

Ten nejlepší hudební výběr na Vaší akci zahrají naši DJ's! Máme skvělý hudební program pro diskotéky, kluby, kulturní domy nebo open-air akce. Nasedněte s námi na retro vlnu v Procházce pamětí LIVE se vzpomínkovými, hudebními soutěžemi. Užijte si Filmovou párty s hudbou z vašich oblíbených filmů. Proměňte s námi Váš klub na hnízdo lásky - Seznamka párty s našim flirtovacím i zamilovaným mixem hudby je účinější než Amorovy šípy.

 

Neváhejte se na nás obrátit s jakýmkoliv přáním a či nápadem na párty. Díky našim zkušenostem se můžeme domluvit na párty na klíč. Nechte se inspirovat našimi úspěšnými projekty, které pro Vás profesionálně a s nadšením zařídíme včetně dekorací a kostýmů. Valentýnská párty, Halloween párty, Pěnová párty, Sněhová párty, Cryogenic show, Popcornová párty, UV BUBLES NIGHT (bublinková párty), Plyšáková párty, Laser show, Hawai párty, Black and white párty a další. Na Vaše přání dodáme speciální bod programu (travesti show, strip show, barmanskou show, kuchařskou show, orientální show...)

 

Kontaktujte nás, Vaše diskotéková přání budou splněna.

Diskotéky

Záruka večera plného hudby a zábavy, to je Forsberg Agency. Připravíme pro Vás pravidelné i mimořádné diskotéky ve Vašem klubu či kulturním domě. Hudební akce produkujeme i open air – pod širým nebem. Mrkněte se do naší fotogalerie na fotky z našich akcí.

facebook poslat odkaz na toto video emailem
© ESMEDIA Interactive