Doplňkové služby

 

Neváhejte a kontaktujte nás, pokud plánujete akci a chybí Vám třeba pódium, zvuková či světelná aparatura, kapela nebo DJ. Na Vaši akci přivezeme zábavné atrakce pro děti, zajistíme kvalitní stánkový prodej. Máme pro Vás oblíbené zábavní služby jako malování na obličej, dočasné tetování, motokáry. Vaší akci zaznamenají naši profesionální fotografové a kameramani. Zajistíme pro Vás veškerá nutná povolení jako OSA, hygiena apod. Bezpečí na Vaší akci pohlídá naše ochranka a zdravotnický personál.

 

Pokud potřebujete propagaci eventu, jsme tu pro Vás. Zajistíme reklamu v médiích (rádio, tisk, televize, web) ve Vašem regionu, aby se informace o akci dostaly přímo k Vašim možným klientům a návštěvníkům. Akci rádi propagačně posílíme i ozvučeným autem a promoakcí. 

 

Pomůžeme Vám udělat legendární akci. Kontaktujte nás.

Doplňkové služby

I kdybyste chtěli jen samostatný zábavní prvek na Vaši akci, s radostí Vám ho zajistíme. Součástí Vaší akce může být např. ohňostroj, videomapping, mažoretky, karaoke show, barmanská show a další doplňkové služby. Dovezeme Vám a připravíme catering, stany, pódium, osvětlení, atrakce a program pro děti. Baví nás bavit Vás.

facebook poslat odkaz na toto video emailem
© ESMEDIA Interactive