Firemní akce

Originální kombinace atraktivního programu a smysl pro jedinečnost a každý detail. To je koncepce každé akce, kterou pro své klienty připravujeme. Pro Vaši firmu zajistíme nejen profesionální moderátory s aparaturou, ale také kompletní doprovodný program vč. populárních osobností z ČR či zahraničí. S námi Vás čeká jedinečný den otevřených dveří, firemní setkání, konference, večírek či klientské setkání.

 

Nechte si připravit Váš firemní event profesionály. Zařídíme pro Vás komplexní návrh akce pro Vaši společnost vč. všech důležitých povolení (OSA, zábor plochy, hygiena, dopravní značení). Zajistíme catering, stany, atrakce a program pro děti. Sledujte prosím pravidelně naši fotogalerii či Facebook, kde pravidelně aktualizujeme foto a video z našich uskutečněných akcí.

 

Kontaktujte nás. Připravíme Vám originální nabídku přímo pro Vaši akci.

Firemní akce

Vytvoříme pro Vaši firmu akci podle Vašich představ! Společenský večer, den otevřených dveří, moderovaná diskuse… To, a mnohem více umíme připravit. Máme pro Vás moderátory na míru. Zajistíme Vám umělce. Na našich ramenou můžete nechat produkci i program akce. Váš významný den bude originální a nezapomenutelný.

facebook poslat odkaz na toto video emailem
© ESMEDIA Interactive