Média

 

Zavolejte nám nebo napište, rádi Vám pomůžeme v oblasti médií. Poradíme vám a uskutečníme Vaše přání v mediálním marketingu a reklamě. 

 

Jsme schopni pro Vás naplánovat reklamní kampaň v televizi, rádiu, v tištěných médiích a na webu. Profesionálně pro Vás navrhneme kampaň, ať už v regionálním rozsahu nebo celoplošnou. Můžete se spolehnout na naši zkušenost a nechat přípravu celé kampaně na nás. Pokud však máte vlastní nápady, rádi Vám pomůžeme našimi profesionálními prostředky s realizací.

 

Pro propagaci Vašeho produktu či služby vytvoříme kreativní reklamní spoty. S radostí pro Vás uspořádáme podpůrné, propagační akce se zábavním programem a připravíme za Vás pro tyto eventy veškeré podklady.

 

Kontaktujte nás. Těšíme se na spolupráci!

Média

Rádi Vám pomůžeme v oblasti médií! Naplánujeme pro Vás účinnou reklamní kampaň a natočíme poutavé a nápadité reklamní spoty. Naše zkušenosti v médiích umíme i předat. Připravíme Vám plnohodnotné školení v mediální oblasti, která Vás zajímá. Poradíme Vám s tvorbou playlistů, programové náplně Vašeho média či s organizací média.

facebook poslat odkaz na toto video emailem
© ESMEDIA Interactive