O nás

Vítáme Vás.

 

Agentura Forsberg je produkční značka, kterou vlastní dceřiná společnost Rádia Haná, tedy Intertrade Moravia (zkráceně ITM). Agenturní činnost pod hlavičkou "Forsberg" byla zahájena v roce 2008 a její produkční schopnosti vychází z více než 20leté zkušenosti z oblasti médií, zábavy a reklamní branže.

 

Jsme velmi rádi, že Vám náš tým může nabídnout bohaté zkušenosti z oblasti firemních eventů, kulturních a společenských akcí, ale hlavně vždy spolehlivé služby a férové jednání. Naše služby jsou kvalitní a ceny dostupné.

 

Zde se můžete podívat na malou ukázku z naší práce:Rád bych poděkoval našim stávajícím a pravidelným klientům za projevenou důvěru, která nás nesmírně těší a vždy zavazuje. Naše práce je služba. Velmi rádi s Vámi prodiskutujeme každou Vaši poptávku a jsme přesvědčeni, že se dohodneme.

 

Přejeme Vám úspěšný den a děkujeme, že jste zavítali na naše stránky.

 

Marek Berger - produkční ředitel Forsberg

 

Baví nás bavit vás

Jsme tu jenom pro Vás! Baví nás bavit Vás! To je heslo, které nás motivuje k práci. Každou produkční akci pro Vás s nadšením a originalitou vymýšlíme na klíč. Vyberte si naše profesionální moderátory a umělce. Pozveme pro Vás celebrity. Uděláme Vaši firemní akci, veletrh, firemní večírek, rodinnou oslavu, svatbu či hudebně/zábavní párty jedinečnou.

 

K tomu připojíme vždy výkonnou aparaturu, oslnivou světelnou show a bezkonkureční zábavný program s exkluzivními hosty. Výsledkem je originální program akce, o které se ještě dlouho bude mluvit a psát. Žádná akce není stejná. Proto Vašim požadavkům vždy pozorně nasloucháme a ke každé akci přistupujeme individuálně.

 

Přemýšlíte, jak oživit Vaši akci a udělat ji letos zase o kousek lepší než loni? Pak jsme tu pro Vás.

 

Foretník a Berger, to je FORSBERG 


 

 

Vedení společnosti

Jednatel
Ing. David Foretník
Produkce
Jana Foretníková
Výkonný ředitel
Marek Berger


Vedení společnosti

Všeobecné obchodní podmínky

Ke stažení zde.

facebook poslat odkaz na toto video emailem
© ESMEDIA Interactive