Soukromé akce

Jak udělat Vaši svatbu, oslavu narozenin, silvestrovskou či jinou párty legendární? Zadejte ji nám. Uspořádáme Vám nezapomenutelný zážitek. Navrhneme Vám celkové aranžmá oslavy (DJ, rekvizity, styl).  

 

Pokud už máte oslavu vymyšlenou, ale potřebujete schopného, nápaditého, vstřícného a veselého DJje, dejte nám vědět. Máme ho pro Vás!

Moderátoři a DJ's agentury Forsberg mají obrovský hudební repertoár a rádi vyjdou vstříc Vašemu hudebnímu přání (CZ SK, Rock, Pop, Dance, Lidovky). Narozdíl od večírkové kapely nedělají přestávky a řádí s Vámi po celou párty. Hlasitost i žánr vždy přizpůsobí Vašemu přání. Dohodnou se s Vámi na všech detailech oslavy a rádi uvedou všechna důležitá oznámení a s radostí budou moderovat párty soutěže. 


Potřebujete navíc limuzínu, fotografa, kameramana, kouzelníka nebo další doprovodný program? Pak se obraťte na nás a my vše zařídíme. Vaše oslava bude a parádní a Vy se budete moci věnovat zábavě a hostům.

Kontaktujte nás, připravíme Vám originální nabídku.

Soukromé akce

Jedinečnou párty, svatbu, o které se bude vyprávět široko daleko, nebo slavnost pro Vaše blízké s parádním programem – to pro Vás s radostí připraví Forsberg Agency. Zajistíme Vám DJ’s, živou kapelu, VIP osobnosti, profesionální baviče a umělce, kouzelníky, klauny a spoustu dalšího. Postaráme se o úplné i částečné zajištění akce, která díky tomu bude legendární!

facebook poslat odkaz na toto video emailem
© ESMEDIA Interactive